Brygida Sakowska-Kamińska, była mistrzyni świata, jest bardzo dumna. Dwie córki zostały mistrzyniami Polski

Czytaj dalej
Fot. Facebook KAS Rzeszów
bell

Brygida Sakowska-Kamińska, była mistrzyni świata, jest bardzo dumna. Dwie córki zostały mistrzyniami Polski

bell

- Jeszcze się chyba tak w Polsce nie zdarzyło, żeby ktoś miał dwie córki i obie, jak moje Wanesa i Nikola, na mistrzostwach kraju seniorów zdobyłyby złote medale. Jestem bardzo dumna i szczęśliwa - mówi Brygida Sakowska-Kamińska, mama złotych medalistek i ich trenerka w Klubie Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie.

Wydarzeniem zakończonych w niedzielę w Chorzowie jubileuszowych, 65. mistrzostw Polski w akrobatyce sportowej były dwa złote medale dwóch zespołów KAS Rzeszów, w których występują córki trenerki oraz złoty medal drużynowych mistrzostw Polski tego klubu.

- Wanesa ma 17 lat, a Nikola 14. Wanesa zdobyła złoto w trójkach kobiet razem z Julią Mikułą i Magdaleną Mosior, a Nikola razem z Michałem Wróblem w dwójkach mieszanych. Już dawno nie byłam tak szczęśliwa. Po cichu liczyłam na medal trójki, ale nawet przez myśl by mi nie przeszło, że może wygrać złoto mieszana, bowiem oba nasze zespoły to jeszcze juniorzy, a seniorzy już na starcie mieli zapewnioną przewagę w postaci dodatkowych punktów - mówi Brygida Sakowska - Kamińska, jedna z najlepszych akrobatek w historii tej dyscypliny, multimedalistka mistrzostw świata i Europy.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.:

 • "Najważniejszą ich zaletą jest taniec  i choreografia. Są bardzo wysoko oceniani pod względem wrażenia artystycznego i oczywiście techniki"
 • "Nikola jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie, kończy w tym roku ósmą klasę. Jest bardzo dobrą uczennicą i najprawdopodobniej będzie miała stypendium prezydenta. Super godzi naukę ze sportem. Natomiast Wanesa jest w drugiej klasie I LO w Rzeszowie"
Pozostało jeszcze 73% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

bell

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.