Bogdan Bardzik: Chcemy, aby co roku nowi żużlowcy ze szkółki Stali Rzeszów trafiali do pierwszej drużyny

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Marek Bluj

Bogdan Bardzik: Chcemy, aby co roku nowi żużlowcy ze szkółki Stali Rzeszów trafiali do pierwszej drużyny

Marek Bluj

Moją ambicją jest, aby co roku do egzaminu na licencję żużlową było przygotowanych kilku adeptów naszej szkółki żużlowej, by po zdaniu egzaminu zasilali naszą pierwszą drużynę i jeździli na pozycjach juniorskich - mówi BOGDAN BARDZIK, prezes sekcji żużlowej Stali Rzeszów.

Jaki jest obecnie status sekcji żużlowej Stali Rzeszów. Działacie w ramach klubu czy spółki?

Sekcja jest samodzielna i działamy w ramach struktury ZKS Stal Rzeszów.

Na jakich zasadach współpracujecie ze spółką Speedway Rzeszów?

Mamy podpisaną umowę o współpracy, która przebiega bardzo dobrze i jest korzystana dla obu stron. Jesteśmy z niej zadowoleni, myślę że spółka także. Współpraca polega na wzajemnym wspomaganiu się. Spółka wspomaga sekcję, a sekcja spółkę. W tym roku w ramach tej umowy wypożyczyliśmy nieodpłatnie do Speedway Stali dwóch naszych zawodników - Michała Curzytka i Mateusza Rząsę. Na każdy rok podpisywana jest odrębna umowa.

W dalszej części rozmowy o:

 • jak się szkoli adeptów i kto to robi w szkółce Stali Rzeszów?
 • jednej dziewczynie, która wkrótce wsiądzie na motocykl
 • czy w tym roku możemy się spodziewać nowego żużlowca Stali
 • jak się zachęca w Stali do zostania żużlowcem
 • skąd pochodzą pieniądze na żużel?
 • końcowce sezonu w 2 lidze

 

 

Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.