Bobowicko. Dziura niby niewielka, ale do ominięcia trudna. No i mieszkający nad jeziorem grzeszą, bo jak tu nie zakląć

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Dutkiewicz
Dariusz Dutkiewicz

Bobowicko. Dziura niby niewielka, ale do ominięcia trudna. No i mieszkający nad jeziorem grzeszą, bo jak tu nie zakląć

Dariusz Dutkiewicz

Żeby to jedna Czytelniczka sygnalizowała nam ten problem, ale to już kilka sygnałów na temat tej jednej dziury. I to od kobiet. Kochani drogowcy, zróbcie coś, bo złość urodzie szkodzi. A to przecież uroda naszych Czytelniczek!

Uwaga na zjazd z trasy z Międzyrzecza do Pszczewa w Bobowicku tuż za jeziorem. Po zimie ,,wyrosła’’ tam dziura. Może nawet nie najgłębsza, ale za to trudna do ominięcia. Ci, którzy o niej wiedzą, to niespodzianki unikają, ale przybysze zjeżdżający w kierunku starego pałacu, to już wpadają w dziurę z rozmachem.

Zobacz także:
Gigantyczna dziura w centrum Gorzowa. Jak powstała?!

A wystarczyłoby podsypać, utwardzić i po kłopocie. Na razie o problemie sygnalizujemy, ale kiedy ktoś resor urwie, to już problem będzie większy. Pewnie nie administratora drogi, tylko ubezpieczyciela, bo większość właścicieli traktów od wpadek jest ubezpieczona. Może więc raczej powinniśmy apelować: ,,Kochany ubezpieczycielu’’ wywrzyj nacisk na drogowców. Aby Ci dziurę załatali, bo będziemy musieli wypłacać odszkodowanie. Tylko pytanie, z czyich pieniędzy ubezpieczyciel zapłaci?

Dariusz Dutkiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.