Jarosław Miłkowski

Będzie nowy szef TVP3 Gorzów

Kto będzie nowym szefem TVP3 Gorzów? Fot. Archiwum "GL" Kto będzie nowym szefem TVP3 Gorzów?
Jarosław Miłkowski

Artur Gurec nie jest już szefem lubuskiego oddziału Telewizji Polskiej. Zrezygnował ze stanowiska i jest na urlopie.

Czy ma to związek ze zmianami na szczycie TVP (od piątku jej szefem jest Jacek Kurski)? Gurec nie odebrał od nas telefonu, nie odpisał na sms-a. Na razie pełniącym obowiązki dyrektora jest Andrzej Loch, dotychczasowy sekretarz programu. Spekuluje się, że nowym dyrektorem ma zostać Robert Jałowy, aktualny radny PiS w Gorzowie.

Gdy we wtorek, 12 stycznia chcieliśmy z nim o tym porozmawiać, na początku powiedział, że nie będzie komentował sprawy. Chwilę później dodał, że nikt nie rozmawiał z nim o objęciu posady w TVP.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.