Bartłomiej Lemański, siatkarz Asseco Resovii: Fajnie jest wygrać mając urodziny. To był dla mnie prezent

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Marek Bluj

Bartłomiej Lemański, siatkarz Asseco Resovii: Fajnie jest wygrać mając urodziny. To był dla mnie prezent

Marek Bluj

- Każdemu szkoda tego sezonu. Każdy z nas miał większe ambicje, wiązał z nim dużo większe nadzieje, ale gramy dalej... - mówi Bartłomiej Lemański, siatkarz Asseco Resovii.

Bartłomiej Lemański, mierzący 217 cm środkowy Asseco Resovii, w meczu 26. kolejki PlusLigi z Czarnymi Radom, ostatnim w rundzie zasadniczej, fruwał nad siatką i zasłużenie otrzymał nagrodę MVP. „Leman” zdobył 16 punktów, w tym 6 blokiem. Bardzo dobrą grą nasz zawodnik uczcił swoje urodziny, a kibice odśpiewali mu „100 lat”.

Urodziny to był dodatkowy impuls, aby zagrać z Czarnymi bardzo dobrą partię i uczcić je nagrodą MVP?
Myślę, że grałem tak, jak zawsze, ale rzeczywiście, fajnie jest wygrać mając urodziny. Jest to dla mnie jakiś prezent z tej okazji. Tym bardziej, że zagraliśmy całkiem dobrze. Uważam, że każdy z nas jest zadowolony z wyniku. Mimo, że na miejsce w pierwszej szóstce nie było już żadnych szans, pokazaliśmy, że gramy i będziemy grać do samego końca, aby zakończyć sezon, tak jak powinniśmy.

W dalszej części wywiadu przeczytasz m.in.:

 • "Mieliśmy dużo problemów, które było widać także z zewnątrz, trudno nam było, że tak powiem zebrać to wszystko do kupy, żeby wszystko ze sobą współgrało"
 • "Mamy z Katowicami rachunki do wyrównania i postaramy się pokazać, że finalnie to my będziemy górą"
Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.