Bartłomiej Dąbrowski, trener Developresu Rzeszów: Fajnie być trenerem siatkarek. Kocham tę pracę

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Bartłomiej Dąbrowski, trener Developresu Rzeszów: Fajnie być trenerem siatkarek. Kocham tę pracę

Łukasz Pado

- Szukaliśmy nowych rozwiązań, chcieliśmy grać inaczej niż do tej pory - mówi Bartłomiej Dąbrowski, od nieco ponad tygodnia pierwszy trener siatkarek Developresu Rzeszów. Jego zespół bije się o brąz Ligi Siatkówki Kobiet.

Trudny jest zawód trenera siatkówki kobiecej...
Ja bym powiedział, że piękny i kocham go bardzo. Nie chciałbym robić niczego innego. Są momenty te lepsze i gorsze, raz się cieszysz, a raz płaczesz, natomiast to jest piękno sportu i tej pracy. Taki był mecz z Chemikiem Police, początek nam się nie udał, ale potem zaczęło wszystko wychodzić tak, jak tego chcieliśmy, niestety tylko do pewnego momentu, bo w piątym secie już nam się nie udało. Ale to jest sport, walczymy dalej.

W dalszej części artykułu m.in.:

"Nie jestem pierwszy w tym klubie i nie ostatni. Tak, zostałem rzucony na głęboką wodę, ale trzeba sobie radzić i umieć pływać."

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.