Bartłomiej Dąbrowski, trener Developresu Rzeszów: Fajnie być trenerem siatkarek. Kocham tę pracę

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Bartłomiej Dąbrowski, trener Developresu Rzeszów: Fajnie być trenerem siatkarek. Kocham tę pracę

Łukasz Pado

- Szukaliśmy nowych rozwiązań, chcieliśmy grać inaczej niż do tej pory - mówi Bartłomiej Dąbrowski, od nieco ponad tygodnia pierwszy trener siatkarek Developresu Rzeszów. Jego zespół bije się o brąz Ligi Siatkówki Kobiet.

Trudny jest zawód trenera siatkówki kobiecej...
Ja bym powiedział, że piękny i kocham go bardzo. Nie chciałbym robić niczego innego. Są momenty te lepsze i gorsze, raz się cieszysz, a raz płaczesz, natomiast to jest piękno sportu i tej pracy. Taki był mecz z Chemikiem Police, początek nam się nie udał, ale potem zaczęło wszystko wychodzić tak, jak tego chcieliśmy, niestety tylko do pewnego momentu, bo w piątym secie już nam się nie udało. Ale to jest sport, walczymy dalej.

W dalszej części artykułu m.in.:

"Nie jestem pierwszy w tym klubie i nie ostatni. Tak, zostałem rzucony na głęboką wodę, ale trzeba sobie radzić i umieć pływać."

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.