Barbara Kurdej-Szatan najbardziej lubi występować z mężem

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Paweł Gzyl

Barbara Kurdej-Szatan najbardziej lubi występować z mężem

Paweł Gzyl

Chociaż z wykształcenia jest aktorką i piosenkarką, tak naprawdę bardziej kojarzymy ją z prowadzenia programów telewizyjnych. W tym sezonie oglądaliśmy ją najpierw w „The Voice Kids”, a teraz niedawno w „Dance Dance Dance”.

W tym sezonie oglądaliśmy ją najpierw w „The Voice Kids”, a teraz niedawno w „Dance Dance Dance”. Tak naprawdę dla większości Polaków jest jednak charakterystyczną blondynką z reklamy jednej z sieci komórkowych. To już sześć lat, od kiedy zaczęła pojawiać się w tych telewizyjnych spotach - i nic nie wskazuje, że miałaby rezygnować z tej roli.

- Bardzo lubię wcielać się w blondynkę z Play, ponieważ jest to pozytywna i zwariowana postać. Na planie jest bardzo wesoło, chociaż bywa też męcząco, ale zazwyczaj jest tak radośnie, że wszyscy mamy tzw. głupawkę. Reżyser też jest naprawdę wspaniałym, pozytywnym człowiekiem, ma mnóstwo energii i tak to wszystko świetnie prowadzi, że, po prostu, bardzo dobrze mi się pracuje - deklaruje w Portalu Pozytywnej Treści.

Aktorka już jako siedmiolatka śpiewała w chórze „Schola Cantorum Opolensis Legenda”. Jej zainteresowanie muzyką wzięło się z prostej przyczyny - mama dziewczynki była dyrektorką Miejskiego Ośrodka Kultury w Opolu. Dzięki temu całe popołudnia spędzała na próbach do słynnego festiwalu, podpatrując gwiazdy polskiej piosenki od kulis. Dlatego już jako dziecko postanowiła zostać wokalistką.

- Czułam się bardzo dorosła. Wydawało mi się, że zdobywam świat. Nigdy nie było mnie w domu. Mama nazywała mnie „włóczykijem”. Po szkole biegałam na zajęcia aktorskie, językowe, wokalne. A potem na imprezy. Oczywiście teraz, z perspektywy czasu, wiem, że wcale nie byłam dojrzała - śmieje się w „Gali”.

W dalszej części artykułu przeczytasz:

 • Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan musiała zdawać maturę dwukrotnie?
 • Jak Basia poznała Rafała?
 • Od kiedy aktiorka występuje w reklamowych spotach znanej firmy?

 

Pozostało jeszcze 74% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.