Awantura o dzieci. Matka twierdzi, że jej były mąż bezprawnie przetrzymuje 7-letniego syna

Czytaj dalej
Fot. Norbert Ziętal
Norbert Ziętal

Awantura o dzieci. Matka twierdzi, że jej były mąż bezprawnie przetrzymuje 7-letniego syna

Norbert Ziętal

- Mój były mąż bezprawnie przetrzymywał nasze dzieci u siebie w domu. 9-letniej córce udało się uciec, jest jeszcze u niego 7-letni synek - twierdzi pani Karolina. Jej były mąż twierdzi, że nie przytrzymał dzieci, lecz one chciały u niego być. - Córka chciała wracać do swojej mamy, to spakowałem jej plecak i umożliwiłem wyjście, jak było umówione - odpiera zarzuty pan Paweł.

- W różnych krajach obserwujemy problemy rozchodzących się rodziców. Jednak to, co od kilku tygodni dzieje się na Podkarpaciu, to jest coś niewyobrażalnego. Coś z czym nie mieliśmy do czynienia w żadnych z konfliktów, koszmar - mówi Robert Rewiński, redaktor naczelny portalu Patriot24, który w Przemyślu prowadził konferencję prasową zorganizowaną przez Biuro Rutkowski.

Państwo Karolina i Paweł po siedmiu latach małżeństwa rozeszli się w ub. roku. W marcu ub. roku Sąd Okręgowy w Przemyślu orzekł o ich rozwodzie. Wykonywanie władzy rodzicielskiej nad 9-letnią dzisiaj Magdą i 7-letnim Tomkiem powierzył pani Karolinie. Orzekł również, że dzieci będą przebywać u matki.

Pan Paweł ma płacić 800 złotych alimentów miesięcznie. Może co drugi weekend zabierać dzieci do siebie. Jego władza rodzicielska została ograniczona do współdecydowania o wyborze szkoły oraz zawodu dzieci. Może również zasięgać informacji o stanie zdrowia dzieci oraz sposobie leczenia.

W dalszej części m.in.:

 • Robert Rewiński: były mąż wymyślił, że porwie dzieci
 • Pan Paweł: córka nie chciała wracać do mamy
Pozostało jeszcze 66% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Norbert Ziętal

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.