Artur Brzeziński: Potrzebujemy bliskości. Zaczyna się tegoroczna akcja Dusza się rusza dusza się rusza

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Agata Sawczenko

Artur Brzeziński: Potrzebujemy bliskości. Zaczyna się tegoroczna akcja Dusza się rusza dusza się rusza

Agata Sawczenko

Główne wątki tegorocznej edycji to bliskość i otwartość. Otwartość na drugiego człowieka, na te inne światy, z którymi spotykamy się, gdy rozmawiamy z innymi ludźmi. Bo to też pozwala doświadczyć bliskości. Poszukujemy jej. To jest warunek naszego istnienia, przerwania. I jednocześnie boimy się bliskości., Nie wiemy, jak o nią zadbać. Marzymy, tęsknimy i się jej boimy. Czasem unikamy. A bliskość to jest coś, co jest dla nas niezbędne jak powietrze - mówi Artur Brzeziński, psychoterapeuta z Pracowni Psychoterapii Integra.

Stowarzyszenie Innowatorów Edukacji w Białymstoku już po raz kolejny organizuje spotkania pod hasłem "Dusza się rusza - Festiwal pozytywny". Po co ludziom, którzy nie mają wielkich problemów, takie spotkania z psychologami?

Artur Brzeziński: Żeby lepiej żyć. Żeby czerpać więcej satysfakcji ze swojego życia. Żeby lepiej rozumieć swoje myśli, lepiej rozumieć emocje innych, lepiej budować relacje, żeby być szczęśliwszym.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agata Sawczenko

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.