Łukasz Pado

Anna Sabat przygotowywała się w spartańskich warunkach, mimo to jest jedyną Polką z minimum na ME w Berlinie na 800 m

Jak się nie dam rywalkom, to pojadę do tego Berlina - mówi Anna Sabat Fot. Krzysztof Łokaj Jak się nie dam rywalkom, to pojadę do tego Berlina - mówi Anna Sabat
Łukasz Pado

Kadra polskich lekkoatletów zrobiła furorę podczas Pucharu Świata w Londynie zajmując w klasyfikacji generalnej drugie miejsce za Amerykanami, a wyprzedzając m.in. Wielką Brytanię. Na najwyższym stopniu podium stawali: Wojciech Nowicki i Anita Włodarczyk (rzut młotem), Sofia Ennaoui i Marcin Lewandowski (1500 m), Karol Hoffmann (trójskok), Michał Haratyk (pchnięcie kulą). Swoje trzy grosze do dorobku naszej reprezentacji dołożyła też zawodniczka Resovii Anna Sabat, która zajęła 5. miejsce w biegu na 800 metrów.

Kadra długo świętowała drugie miejsce w Pucharze Świata w Londynie?

Jak to u sportowców, na świętowanie nie ma zbyt wiele czasu - mówi ANNA SABAT. - Na drugi dzień rano trzeba było być na lotnisku. Nim potem z Warszawy dotarłam do domu, to był późny wieczór. Planowałam trening tego dnia, ale nie udało się.

Fajnie jednak być w takiej ekipie, która zaskoczyła świetnymi wynikami?

Myślę, że ja akurat nie zaskoczyłam nikogo, bo jednak z mojej strony nie było szału. Byłam notowana na 5-6 miejscu i takie zajęłam, ale cieszę się, że dołożyłam te punkty do całego dorobku i byłam w tej ekipie, bo to jednak była dla mnie bardzo ważna impreza. Wystąpić w reprezentacji Polski zawsze jest czymś niesamowitym.
[b]

W dalszej części materiału m.in. o:

 • czy jest zadowolona z osiągnietego wyniku?
 • planach na zbliżające się mistrzostwa Polski
 • lista reprezentantów klubów z Podkarpacia na MP w Lublinie
Pozostało jeszcze 66% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.