Ania Skrzypczyk z Krosna została wyrana najlepszą zawodniczką turnieju na Stadionie Narodowym interesuje się nią klub z Niemiec

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Ania Skrzypczyk z Krosna została wyrana najlepszą zawodniczką turnieju na Stadionie Narodowym interesuje się nią klub z Niemiec

Łukasz Pado

Mówią o niej “Lewandowski w spódnicy” nie tylko dlatego, że zapowiada się na świetną piłkarkę, ale również wzoruje się na najlepszym polskim piłkarzu jeśli chodzi o dietę, no i... interesuje się nią jeden z najlepszych klubów w Europie. Mowa o Ani Skrzypczyk.

Ania Skrzypczyk ma 11 lat, w piłkę gra od piątego roku życia. Od początku trafiła do Beniaminka Krosno, gdzie już trenował jej brat bliźniak Piotr. Początkowo była w grupie mieszanej, potem potem powstała osobna grupa dziewcząt. Od maja ubiegłego roku młoda piłkarka regularnie trenuje z chłopcami w jej wieku i nie ustępuje im umiejętnościom.

 W artykule o:

- sukcesach w turnieju "Z Podwórka na Stadion"

- występie w telewizji

- testach w jednym z najlepszych klubów w Europie

- zaangażowaniu w treningi 

- diecie sportowej

- oraz sportowych tradycjach w rodzinie Skrzypczyków.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

43,50 87,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.