Ania Skrzypczyk z Krosna została wyrana najlepszą zawodniczką turnieju na Stadionie Narodowym interesuje się nią klub z Niemiec

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Ania Skrzypczyk z Krosna została wyrana najlepszą zawodniczką turnieju na Stadionie Narodowym interesuje się nią klub z Niemiec

Łukasz Pado

Mówią o niej “Lewandowski w spódnicy” nie tylko dlatego, że zapowiada się na świetną piłkarkę, ale również wzoruje się na najlepszym polskim piłkarzu jeśli chodzi o dietę, no i... interesuje się nią jeden z najlepszych klubów w Europie. Mowa o Ani Skrzypczyk.

Ania Skrzypczyk ma 11 lat, w piłkę gra od piątego roku życia. Od początku trafiła do Beniaminka Krosno, gdzie już trenował jej brat bliźniak Piotr. Początkowo była w grupie mieszanej, potem potem powstała osobna grupa dziewcząt. Od maja ubiegłego roku młoda piłkarka regularnie trenuje z chłopcami w jej wieku i nie ustępuje im umiejętnościom.

 W artykule o:

- sukcesach w turnieju "Z Podwórka na Stadion"

- występie w telewizji

- testach w jednym z najlepszych klubów w Europie

- zaangażowaniu w treningi 

- diecie sportowej

- oraz sportowych tradycjach w rodzinie Skrzypczyków.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.