Materiał informacyjny

AGPOL Andrzej Goździk PODLASKIE CENTRUM SZKOLENIOWE

AGPOL Andrzej Goździk PODLASKIE CENTRUM SZKOLENIOWE
Materiał informacyjny

AGPOL Andrzej Goździk

PODLASKIE CENTRUM SZKOLENIOWE

Ośrodek szkoleniowy Agpol - kursy operator wózka widłowego Białystok (agpolonline.pl)

ul. Zwycięstwa 9, 15-703 Białystok

tel. 506 703 315

Uwaga! Zapisy w każdy poniedziałek i wtorek

Ośrodek Szkoleniowy AGPOL prowadzi:

*szkolenia BHP,

*pralnię odzieży roboczej

* kurs na operatora wózka widłowego

Koszt kursu 299zł + egzamin UDT 193,78zł

Operator wózka widłowego to zawód, który od kilku lat przestał już kojarzyć się ze słabo płatnym zawodem dla osób, które trudnią się wyłącznie żmudną i niewymagającą szczególnych zdolności pracą fizyczną. Według szacunków średnia pensja w naszym kraju na tym stanowisku to około 3000 złotych netto! Co należy do głównych obowiązków na tym stanowisku? Przede wszystkim jest to rozładunek i załadunek towaru przy odpowiednim wykorzystaniu sprzętu, narzędzi, a także nabytych umiejętności, które pozwalają na zminimalizowanie strat w magazynie czy hali produkcyjnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, dzięki niezmiennej renomie od lat zapewniamy profesjonalną edukację dla osób dorosłych, którzy potrzebują zdobyć uprawnienia operatora wózka widłowego, a kurs w AGPOL Białystok jest im potrzebny do podjęcia pracy, zmiany zatrudnienia, awansu w dotychczasowej firmie lub wiąże się po prostu ze zwiększeniem kwalifikacji zawodowych. Szkolenia na wózki widłowe w Białymstoku od początku do końca przeprowadzane są zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej. Nasze kompetencje w dziedzinie tanich kursów na widłowy wózek potwierdzone są przez Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach, który odznaczył nas certyfikatem jakości. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Co daje pozytywnie zdany kurs na wózek widłowy w AGPOL Białystok? Każdy uczestnik szkolenia operatorów wózka otrzymuje prawo do poruszania się wózkiem widłowym wraz z uprawnieniami do wymiany butli gazowych. Dokumenty wystawiamy również w języku angielskimi. Są one ważne na terenie całej Unii Europejskiej, umożliwiając podjęcie wysokopłatnej pracy także za granicami Polski.

Zapraszamy do kontaktu!

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.