Agnieszka Włodarczyk po latach romansów uczy się żyć w pojedynkę

Czytaj dalej
Fot. Sylvia Dabrowa
Paweł Gzyl

Agnieszka Włodarczyk po latach romansów uczy się żyć w pojedynkę

Paweł Gzyl

Jej mama chciała być aktorką, ale się nie powiodło. Dlatego robiła wszystko, aby córka spełniła to marzenie. I udało się: dzięki roli w filmie „Sara” zyskała wielką popularność. Nie skończyła jednak szkoły aktorskiej - i do dzisiaj odbija się jej to czkawką.

Ma opinię pożeraczki męskich serc, ale tak naprawdę zaliczyła w życiu trzy poważne związki. Od niedawna jest samotna - ale nie ustaje w poszukiwaniu miłości. Kilka dni temu przyznała w mediach, że szczególną atencją darzy Marcina Gortata. Czy to znaczy, że będzie z tego coś więcej?

- To taka moja bratnia dusza, czasami nawet zdzwaniamy się i radzę się Marcina w sprawach miłości, myślę, że możemy być w stosunku do siebie bardzo szczerzy. Marcin jest dobrym kandydatem na męża, ewidentnie. Jakby spojrzeć na to, jaki ma stosunek do dzieci, jak się nimi zajmuje to tak - deklaruje aktorka w serwisie Jastrząb Post.

Artystyczne ambicje zaszczepili jej rodzice. Tata był marynarzem - ale chętnie śpiewał i grał na gitarze, a do tego malował. Mama również lubiła dołączać do niego, aby razem pośpiewać. Niestety: rodzice rozstali się dosyć szybko, mała Agnieszka miała wtedy zaledwie dwa lata. Mama znalazła nowego partnera - a owocem tego związku okazał się przyrodni brat.

W dalszej części tekstu dowiesz się więcej o tym, jak przebiegała kariera zawodowa Agnieszki Włodarczyk i z jakimi problemami zmagała się w życiu uczuciowym.

 

Pozostało jeszcze 82% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.