Agata Sawicka, siatkarka Developresu Rzeszów: Żeby zostać mistrzem trzeba wygrywać w każdej hali

Czytaj dalej
Łukasz Pado

Agata Sawicka, siatkarka Developresu Rzeszów: Żeby zostać mistrzem trzeba wygrywać w każdej hali

Łukasz Pado

- Wolałabym zagrać pierwszy półfinał u siebie, przy swoich kibicach – mówi Agata Sawicka, siatkarka Developresu Rzeszów. W środę jej drużyna gra ostatni mecz rundy zasadniczej z PTPS-em Piła w Rzeszowie, a już w najbliższy weekend rozpocznie się runda play-off. W półfinale rzeszowianki zagrają z ŁKS-em Commercecon Łódź.

Łukasz Pado: Ostatni weekend poszedł zgodnie z planem. Krótka podróż, bo do Muszyny, szybkie zwycięstwo 3:0. To miła odmiana po pamiętnych wyprawach po Europie...

Agata Sawicka: Zdecydowanie, jesteśmy bardzo zadowolone, a szczególnie z rezultatu. Wygrałyśmy dość gładko, a wiadomo zbiliżają się play-offy, więc trzeba robić wszystko, żeby nasza forma była coraz wyższa i żebyśmy grały coraz lepiej. Liczę, że ten ostatni mecz z Piłą zagramy równie dobrze jak w Muszynie.

Szybkie wygrane to ostatnio wasza specjalność 3:0 z Proximą Kraków, 3:0 z Muszynianką. Możemy się spodziewać, że z Piłą w środę też będzie 3:0?

Spodziewać to nie można się zupełnie niczego, szczególnie w siatkówce. Jak się czegoś spodziewasz to sie tam na górze śmieją. Mamy wykonać swoją pracę i oczywistym jest wygrać za trzy punkty. Pozytywne jest to, że w grze o drugie miejsce mamy wszystko w swoich rękach.

W dalszej części artykułu rozmowa z Agatą Sawicką, libero Developresu Rzeszów.

 • o ostatnim meczu z Muszynianką
 • o meczu z PTPS-em Piła
 • o rywalizacji z ŁKS-em Łódź w półfinale
 • o sentymencie do ŁKS-u Łódź, którego jest wychowanką
 • o planach na przyszły sezon.
Pozostało jeszcze 75% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.