Adrian Gębalski ze Stali Stalowa Wola: Wszystko się ułoży po naszej myśli

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Waldemar Mazgaj

Adrian Gębalski ze Stali Stalowa Wola: Wszystko się ułoży po naszej myśli

Waldemar Mazgaj

- Nieważne jak, ważne było, żeby wygrać, odbić się od dna - mówi Adrian Gębalski, napastnik i kapitan 2-ligowej Stali Stalowa Wola.

Po serii pięciu spotkań bez wygranej pokonaliście w sobotę Legionovię 1:0 po golu w końcówce meczu. Nie było to wielkie spotkanie w waszym wykonaniu, ale – jak to powiedział wasz trener Janusz Białek – zwycięzców się nie sądzi.
Przyjechaliśmy do Rzeszowa, nie na swój teren, bo gramy tu dopiero trzeci mecz. Ciężkie boisko nie pozwalało na zbyt wiele, więc kibice wielkiego futbolu nie zobaczyli. Natomiast nam chodziło przede wszystkim o trzy punkty. Nieważne jak, ważne było, żeby wygrać, odbić się od dna i powoli piąć się w górę tabeli. Widzimy, jaką mamy sytuację, dlatego zostawiliśmy dużo zdrowia na tej ciężkiej murawie i z tej wygranej jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Waldemar Mazgaj

Dziennikarz sportowy z pasji. Pierwsze próby dziennikarskie podejmowałem już w dzieciństwie, w listach do taty, który pracował poza granicami kraju. Później współtworzyłem miesięcznik „Kurier Sokołowski", współpracowałem z „Tempem", „Sportem", „Gazetą Krakowską" oraz biurem prasowym Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Komentowałem także mecze w telewizjach internetowych.

W „Nowinach” jestem od 1997 roku. Od 2006 roku szefuję redakcji sportowej. Ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, hokej, tenis stołowy i siatkówka. Czasami fotografuję też różne wydarzenia, najczęściej sportowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.