Łukasz Pado

Adela Helić - pierwszy taki zwycięzca naszego plebiscytu. Serbska siatkarka mówi o swoim życiu w stolicy Podkarpacia

- Adela jest najpiękniejszą zwyciężczynią naszego plebiscytu w historii - powiedział prowadzący galę Marek Bluj. Fot. Krzysztof Łokaj - Adela jest najpiękniejszą zwyciężczynią naszego plebiscytu w historii - powiedział prowadzący galę Marek Bluj.
Łukasz Pado

- To dla mnie ogromny zaszczyt wygrać plebiscyt na najlepszego sportowca w obcym kraju - mówi Adela Helić, siatkarka Developresu, Najlepszy Sportowiec Podkarpacia 2017. - Pokochałam Rzeszów, to jest mój drugi dom.

Helić to pierwszy zwycięzca plebiscytu Nowin, który nie jest Polakiem. W 2013 triumfował pochodzący z Białorusi Oleg Ahrem, ale w momencie, gdy wygrywał posiadał już polski paszport.

- Prawdę mówiąc to jestem bardzo zaskoczona, tym że jestem na pierwszym miejscu. Nie spodziewałam się, tego, myślałam że to będzie inne miejsce. Kiedy przekazano mi zaproszenie, osoby z klubu powiedzieli mi o co chodzi iże będę wyróżniona, ale nie powiedzieli mi, że wygram. Jestem bardzo szczęśliwa i tak jak powiedziałam na scenie, to ogromny zaszczyt otrzymać w obcym kraju taką nagrodę - mówiła w wywiadzie na żywo Serbka.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in. o tym, jak Adela wspomina początki w Developresie, za co lubi Rzeszów, jakie cele stawia sobie Developres w trwającym sezonie.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.