5 września czwarte losowanie. Pamiętaj dostarcz zestawy loteryjne

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

5 września czwarte losowanie. Pamiętaj dostarcz zestawy loteryjne

Urszula Sobol

Czwarte losowanie w loterii „Mieszkanie za Czytanie” odbędzie się jutro, 5 września o godz. 11 w redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, do środy, 4 września, do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne.

Podczas losowania nagrody w postaci gotówki losowane będą w takiej kolejności: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

Po czwartym losowaniu wszystkie zgłoszenia, które zostały dostarczone, łącznie ze zgłoszeniami wylosowanymi, biorą udział w losowaniu głównym.

Czytelnicy wydania papierowego

Jeśli jesteś Czytelnikiem wydania papierowego Nowin, prawidłowo przygotowany zestaw kuponów loteryjnych dostarcz lub wyślij do redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń Nowin przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie (kod pocztowy 35 - 016 Rzeszów) w standardowej białej kopercie, zbliżonej do formatu C6, zamkniętej i opatrzonej dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”.

Wszystkie prawidłowo przygotowane zestawy kuponów dostarcz (przynieś lub prześlij) do biura loterii do 4 września 2019 roku do godziny 15.

Koperty z kuponami, które zostaną dostarczone do organizatora. 4 września 2019 roku (środa) po godzinie 15, nie biorą już udziału w czwartym losowaniu, lecz trafiają do losowania głównego.

Czytelnicy treści elektronicznych

Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl przysługiwać im będą Karty Abonamentowe. Karta abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz. Uwaga! Za miesięczny abonament otrzymasz 4 Karty Abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, a przy abonamencie półrocznym, otrzymasz aż 24 Karty Abonamentowe.

Organizator loterii wydrukuje z bazy zarejestrowane dowody udziału w loterii, umieści je w osobnych kopertach, zgodnie z wymogami udziału w grze i tak przygotowane zostaną one dostarczone na czwarte losowanie; przejdą także do losowania głównego.

Włącz się do gry już dziś do gry o gotówkę i mieszkanie

Pomyśl, jak wspaniale byłoby zdobyć dla siebie mieszkanie, bez konieczności zaciągania kredytu na 30 albo 40 lat? Takie szanse daje właśnie loteria „Mieszkanie za czytanie”, w której główną nagrodą jest mieszkanie w Rzeszowie. Do gry o gotówkę i mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie.

Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów (możesz zacząć już dziś od kuponu nr 174) lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Warto też wiedzieć, że prenumeratorzy „Nowin” wydania papierowego zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora. Jedna Karta Prenumeratora zastępuje zestaw 10 kuponów. Dzięki niej możesz zwiększyć szanse na wygranie gotówki, a także dwupokojowego, wykończonego, umeblowanego i wyposażonego mieszkania w Rzeszowie, wartego 310 000 zł.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.