31 stycznia pierwsze losowanie w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Do środy 30 stycznia dostarcz zestawy loteryjne

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

31 stycznia pierwsze losowanie w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Do środy 30 stycznia dostarcz zestawy loteryjne

Ula Sobol

Pierwsze losowanie w loterii „Mieszkanie za Czytanie” odbędzie się w czwartek, 31 stycznia w redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, do środy do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne.

Podczas losowania nagrody w postaci gotówki losowane będą w takiej kolejności: 1 x 5000 zł,3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

Po pierwszym losowaniu wszystkie zgłoszenia, które zostały dostarczone, łącznie ze zgłoszeniami wylosowanymi, biorą udział w kolejnych losowaniach.

Czytelnicy wydania papierowego

Jeśli jesteś Czytelnikiem wydania papierowego Nowin, prawidłowo przygotowany zestaw kuponów loteryjnych dostarcz do redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń Nowin przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie w standardowej białej kopercie, zbliżonej do formatu C6, zamkniętej i opatrzonej dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”. Wszystkie prawidłowo przygotowane zestawy kuponów dostarcz (przynieś lub prześlij) do biura loterii do 30 stycznia 2019 roku do godziny 15.

Koperty z kuponami, które zostaną dostarczone do organizatora 30 stycznia 2019 roku (środa) po godzinie 15, nie biorą już udziału w pierwszym losowaniu, lecz trafiają do losowania drugiego i następnych, a także do losowania głównego.

Po pierwszym losowaniu również zestawy laureatów, biorą udział w kolejnych losowaniach.

Czytelnicy treści elektronicznych

Karty Abonamentowe dla osób, które wykupiły abonament dostępu do treści elektronicznych poprzez stronę plus.nowiny24.pl przygotuje i wrzuca do urny organizator loterii „Mieszkanie za Czytanie”.

Organizator loterii wydrukuje z bazy zarejestrowane dowody udziału w loterii, umieści je w osobnych kopertach, zgodnie z wymogami udziału w grze, i tak przygotowane zostaną one dostarczone na pierwsze losowanie; przejdą także do kolejnych losowań (drugiego, trzeciego, czwartego i piątego głównego).

Włącz się do gry już dziś

Do gry o gotówkę i mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów (możesz zacząć już dziś od kuponu nr 29) lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Warto też wiedzieć, że prenumeratorzy „Nowin” zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora, dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą.

Chcesz zyskać więcej zaprenumeruj Nowiny. Każda Karta Prenumeratora zastępuje zestaw dziesięciu zwykłych kuponów loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Karta Abonamentowa również stanowi pojedynczy zestaw kuponów. Każdy, kto wykupi abonament za 29 zł przysługuje mu 4 Karty Abonamentowe stanowiące szanse w loterii. Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl

Już dzisiaj życzmy powodzenia podczas pierwszego losowania.

Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.