Marcin Trzyna

3 liga. Dawid Bałdyga, napastnik Siarki Tarnobrzeg: Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Napastnika rozlicza się ze strzelonych goli

3 liga. Dawid Bałdyga, napastnik Siarki Tarnobrzeg: Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Napastnika rozlicza się ze strzelonych goli Fot. Marcin Radzimowski
Marcin Trzyna

17-letni Dawid Bałdyga trafił do Siarki latem. W obecnym sezonie wysoki (190 cm) napastnik zdobył 5 bramek na poziomie 3. ligi (gr. IV). Bałdyga pochodzi ze Złocieńca (pow. drawski w zachodniopomorskim). Co go zaskoczyło na Podkarpaciu i jak ocenia poziom Siarki?

Jak oceniasz rundę jesienną w swoim wykonaniu?
Uważam, że runda w moim wykonaniu była dobra, poprawna. Razem z rezerwami i meczami pucharowymi zdobyłem 19 bramek, a napastnika rozlicza się właśnie ze strzelonych goli. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i wiosną chcę zdecydowanie poprawić ten dorobek, co za tym idzie pomóc też drużynie.

W dalszej części rozmowy Dawid Bałdyga opowiada m.in.:

  • o swoich piłkarskich idolach
  • o tym, co zaskoczyło go na Podkarpaciu
  • o tym, kto jeszcze postraszy Wisłę Puławy
Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marcin Trzyna

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.