2-letni Wiktor ze Śliwnicy dostał 8 ciosów nożem. Matka się przyznała. Grozi jej dożywocie

Czytaj dalej
Fot. Fot. Łukasz Solski
Norbert Ziętal

2-letni Wiktor ze Śliwnicy dostał 8 ciosów nożem. Matka się przyznała. Grozi jej dożywocie

Norbert Ziętal

Wiktorek miał zaledwie dwa latka. Zginął w swoim domu w Śliwnicy koło Krasiczyna od ośmiu ciosów nożem. Podejrzaną o ich zadanie jest jego mama 35-letnia Andrea P. Co pchnęło ją do tak straszliwej zbrodni?

Wiktorek miał zaledwie dwa latka. Zginął w ub. sobotę w swoim domu w Śliwnicy koło Krasiczyna od ośmiu ciosów nożem. Podejrzaną jest jego mama, 35-letnia Andrea P. Według dotychczasowych ustaleń śledztwa, później kobieta podpaliła garderobę w swoim mieszkaniu, a następnie próbowała popełnić samobójstwo. Do szpitala trafiła z ranami kłutymi rąk i szyi.

- Dziecku zostało zadanych osiem ran kłutych. Najbardziej prawdopodobną wersją jest to, że te uderzenia zostały zadane w pozycji siedzącej - mówi Beata Starzecka-Skrzypiec, zastępca prokuratora okręgowego w Przemyślu.

35-latka przyznała się do zabicia swojego dziecka

W chwili zadawania ciosów najprawdopodobniej matka trzymała dziecko na kolanach. Być może tuliła je do siebie.

Andrea P. jest Brazylijką, od pięciu lat mieszka w Polsce, dwa lata temu wyszła za mąż za Polaka i urodziła syna Wiktora.

W dalszej części przeczytasz:

 • czy matka Wiktora opowiedziała śledczym, co się stało
 • co na temat swej sąsiadki mówią mieszkańcy Śliwnicy
 • co mogło być powodem tragedii? Może jednak nie tylko porblemy wychowawcze i różnice kulturowe?
Pozostało jeszcze 89% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Norbert Ziętal

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.