28-letnia Justyna z Żołyni wygrała 5000 złotych w pierwszym losowaniu loterii Nowin

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Ula Sobol

28-letnia Justyna z Żołyni wygrała 5000 złotych w pierwszym losowaniu loterii Nowin

Ula Sobol

28-letniej Justynie Stopyrze z Żołyni dopisało szczęście w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Podczas losowania, które odbyło się w czwartek w redakcji Nowin w Rzeszowie, wygrała 5000 złotych. Była to największa wygrana w puli pierwszego losowania.

Do naszej laureatki pojechaliśmy tuż po losowaniu. Przywitała nas bardzo serdecznie. Cieszyła się, gdy przekazaliśmy jej symboliczny czek o wartości 5000 złotych.

- Nie mogę uwierzyć, że wygrałam główną nagrodę gotówkową w loterii. Nie spodziewałam się, że to ja będę miała tak wielkie szczęście. Naprawdę to ja wygrałam? - z uśmiechem na twarzy i niedowierzaniem pytała Justyna Stopyra. - To pierwsza moja wygrana w loterii „Mieszkanie za czytanie” i taka dobra wiadomość na zakończenie tygodnia. Nawet nie pamiętałam, że w czwartek, 31 stycznia jest pierwsze losowanie nagród pieniężnych w loterii.

Nasza laureatka o wygranej w loterii poinformowała swoją siostrę, która również nie mogła uwierzyć w wygraną gotówkę.

- Taka niespodzianka nie zdarza się każdego dnia, dlatego jestem ogromnie zaskoczona. Pieniądze zawsze się przydadzą, a 5000 złotych to już niezła suma

- dodała pani Justyna.

Z mamą kompletujemy zestawy loteryjne

Pani Justyna gra w loterii „Mieszkanie za czytanie” od samego początku istnienia loterii.

- Tata kupuje Nowiny, a ja z mamą wycinamy, wypełniamy i kompletujemy zestawy loteryjne - opowiada nasza laureatka. - Następnie dostarczam zestawy do redakcji Nowin. Czasami, gdy brakowało mi jakiegoś kuponu, to w jego miejsce wstawiałam jokera. I tak już teraz udało nam się skompletować kilka zestawów loteryjnych, które wzięły udział w losowaniu. I w końcu i nam udało się coś wygrać. Teraz też będziemy zbierać kupony i czekać już na kolejne losowania.

Będę grała również o mieszkanie

Przed nami jeszcze kilka losowań, w którym rozdamy sporo gotówki. W ostatnim - finałowym - oprócz gotówki będzie można wygrać również funkcjonalne, w pełni wykończone, umeblowane oraz wyposażone w sprzęt RTV i AGD mieszkanie. Zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 16. piętrze, z którego rozciąga się niezapomniany widok na miasto. Składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni oraz salonu z kuchnią i przestronnym balkonem.

Pani Justyna skończyła studia i obecnie ma przerwę zawodową. Wróciła do rodzinnego domu do Żołyni i będzie szukała pracy na Podkarpaciu.

- Teraz mieszkam z rodzicami, ale marzy mi się własne cztery kąty. A mieszkanie, które czeka na zwycięzcę loterii, jest piękne i co najważniejsze kompletnie umeblowane i wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty. Widziałam wizualizację. O to mieszkanie naprawdę warto grać

- mówi nasza laureatka.

Podzielę się wygraną z rodziną

Nasza laureatka wie już, na co przeznaczy wygraną gotówkę w loterii.

- Na pewno podzielę się z rodziną - zapewnia pani Justyna.

I zapowiada, że wciąż będzie wrzucała do urny kolejne koperty z kuponami. - Może się szczęście jeszcze raz do mnie uśmiechnie - dodaje.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.