Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

14-latka wyraziła zgodę na seks z rówieśnikiem, z jego starszym bratem już nie

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Artur Drożdżak

14-latka wyraziła zgodę na seks z rówieśnikiem, z jego starszym bratem już nie

Artur Drożdżak

Marta długo się zastanawiała, jak o drażliwej sprawie powiedzieć matce, ale ciąży już nie dało się ukryć. Pytana z kim spała przyznała się, że z 19-letnim Mikołajem. Potem wyznała, że uprawiała seks też z jego młodszym bratem Waldkiem. Z nim akurat zrobiła to dobrowolnie.

Młodzi ludzie w czasie wakacji szukali ochłody nad wodą, więc nad zalewem pod Krakowem na początku lipca pojawili się bracia Waldek i Mikołaj z kolegą Sebastianem. Przyszła też Marta z koleżanką Weroniką, obie 14-latki.

Była kąpiel dla ochłody, pogaduszki i jakieś piwko. Potem bracia zaproponowali, by wybrać się na festyn, a następnie około godz. 23 zaprosili dziewczyny do swojego domu.

Obiecywali im, że kolega odwiezie je autem pod same drzwi, gdy będą już zmęczone. Dziewczyny się zgodziły.

Dobrowolny seks

19-letni Mikołaj ledwie trzymał się na nogach, bo wypił zbyt dużo jak na swoje możliwości. Zmęczony położył się spać w swoim pokoju.

Weronika z Sebastianem siedzieli w kuchni, a Marta z Waldkiem zostali sami w małym pokoju. Niespodziewanie chłopak zaczął wyznawać, że ją kocha i jeśli ona czuje to samo, to powinna dać mu „dowód miłości”. Byli przez kilka miesięcy parą, ale Waldek rozstał się z nią jakiś czas wcześniej.

Czytaj więcej:

 • Szarpał dziewczynę za ramiona, aż się rozpłakała. Mówił, że chce seksu i jej nie puści, aż tego nie zrobią. Wulgarnie nazywał ją k…. i twierdził, że „tylko do tego się nadaje”...
 • Sąd Apelacyjny: gwałtu nie było
Pozostało jeszcze 83% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Artur Drożdżak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.