Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Zwycięzca wielkiej loterii „Nowin” z 2017 roku po raz pierwszy zobaczył swoje mieszkanie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Anna Janik

Zwycięzca wielkiej loterii „Nowin” z 2017 roku po raz pierwszy zobaczył swoje mieszkanie

Anna Janik

Zwycięzca wielkiej loterii „Nowin” w czwartek po raz pierwszy zobaczył swoje mieszkanie. Nie mógł uwierzyć, że jest już prawie wykończone

Wykupił abonament dostępu do treści portalu nowiny24.pl, wziął udział w losowaniu i... wygrał. Wczoraj Paweł Zwierzyński po raz pierwszy obejrzał miejsce, które niedługo stanie się jego domem.

- Myślałem, że zastanę jeszcze gołe ściany, a tu prace są praktycznie na ukończeniu - nie mógł się nadziwić Paweł Zwierzyński, zwycięzca loterii mieszkaniowej Nowin, oglądając swoje własne „M”.

Wizyta w towarzystwie rodziców

Tę niezwykłą wizytę w bloku na osiedlu Skyres zorganizował Developres z okazji dni otwartych firmy. Pan Paweł zjawił się tam wczoraj w towarzystwie swoich rodziców: taty Krzysztofa i mamy Barbary. To właśnie spacer po osiedlu i przekonanie się, jak będzie mieszkał ich syn uzmysłowiło im, że to dzieje się naprawdę!

- My długo nie mogliśmy w tę wygraną uwierzyć. Dla rodziców fakt, że ich dziecko ma zapewniony start na dorosłe życie to najlepsza wiadomość- mówi wzruszona pani Barbara.

Bo Paweł od października zacznie w Rzeszowie studia uzupełniające z ekonomii. Dlatego własne mieszkanie, do którego klucze odbierze we wrześniu, to prezent od losu, niemal idealnie wymierzony w czasie.

To mieszkanie już zyskało na wartości

- W mieszkaniu będzie wszystko: nie tylko meble, sprzęt AGD, ale też dodatki: zasłony, dekoracje, a nawet sztućce w szufladach - mówi Bogusław Sobczyk z firmy Developres. - Dodam, że ceny mieszkań w Rzeszowie tak poszybowały w górę, że mieszkanie pana Pawła, które przed rozpoczęciem loterii wycenialiśmy na ok. 305 tys. zł dziś jest warte o 15-20 tys. więcej - zaznacza.

Ale nasz zwycięzca wcale nie zamierza go sprzedawać.

- Ja się nie mogę nim nacieszyć! - mówi Paweł Zwierzyński, zaglądając do każdego pomieszczenia. - Kuchnia jest praktycznie gotowa, jest lodówka, zmywarka, piekarnik, w łazience stoi pralka, a w sypialni łóżko i szafa. A wszystko tak nowocześnie i gustownie zaaranżowane - komentuje.

Jak ostatecznie będzie wyglądało w pełni umeblowane i wykończone mieszkanie, przekonamy się we wrześniu podczas oficjalnego przekazania kluczy zwycięzcy naszej loterii.

Tutaj się czyta. Bez reklam.

Tak jak w kiosku. Kupując prenumeratę cyfrową, możesz czytać codzienne wydanie Nowin.

Co zyskujesz:

  • dostęp do wszystkich treści Nowin
  • codzienne e-wydanie Nowin
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu
Anna Janik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.