Materiał informacyjny

Studio Treningowe Jasło

Studio Treningowe Jasło
Materiał informacyjny

Treningi personalne w przestronnej, klimatyzowanej sali na nowoczesnym sprzęcie i pod okiem profesjonalnego trenera.

Moje 25 letnie doświadczenie związane z treningami na siłowni, wiedza oraz lata pracy z klientami w charakterze trenera personalnego pozwala mi dokładnie określać indywidualne potrzeby osób oraz zapewnić profesjonalne doradztwo w zakresie każdego rodzaju treningu dostosowanego do indywidualnego poziomu sprawności fizycznej klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie żywienia i dbania o sylwetkę.

W Studio treningowym w Jaśle znajduje się wszystko, czego może potrzebować ciało i dusza współczesnego aktywnego człowieka:

a charakter treningu indywidualnego pozwala na maksymalne skoncentrowanie się na wykonywanych ćwiczeniach oraz realizacji zamierzonych celów.

Każdy Klient ma do dyspozycji przebieralnię, łazienkę z prysznicem oraz oddzielne WC

Studio treningowe jest idealną alternatywą dla osób z Jasła i powiatu jasielskiego, w wieku od 10 do 65 lat. Mającymi kompleksy ze względu na swoją nadwagę lub niedoskonałości sylwetki, które wstydzą się ćwiczyć na dużych salach treningowych przez co rezygnują z jakiejkolwiek aktywności fizycznej i zamykają się w domach.

Z obserwacji rynku oraz trendów jakie panują w obszarze sportowym wynika, że z roku na rok przybywa osób chcących ćwiczyć indywidualnie z trenerem personalnym. Coraz więcej ludzi przekonuje się, że tylko taki trening pozwala osiągnąć wymarzoną formę i sylwetkę.

Studio treningowym w Jaśle to miejsce o unikalnej atmosferze, pełne pozytywnej energii gdzie każdy osiągnie swoje cele treningowe i zrealizuje marzenia.

Śniadeckich 17, 38-200 Jasło
TEL. 883 662 008

https://www.facebook.com/studiotreningowejaslo/?ref=page_internal

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.