Restauracja Hotelu Ambasadorski**** to miejsce ze smaczną, tradycyjną kuchnią

Czytaj dalej
Reklama

Restauracja Hotelu Ambasadorski**** to miejsce ze smaczną, tradycyjną kuchnią

Reklama

Hotel Ambasadorski mieści się w samym centrum rzeszowskiego Rynku. Istnieje od 2007 roku i ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem.

– Hotel znajduje się w odrestaurowanej kamienicy pod numerami 13-14. Przesądna „trzynastka” z nieszczęśliwej zmieniła się na szczęśliwą, gdy zakończono remont – uśmiecha się Wojciech Ożóg, menager Hotelu Ambasadorskiego w Rzeszowie. - Remont prowadzony był pod nadzorem konserwatora zabytków.

Wszystkie pokoje, restauracja, cukiernia oraz 4 sale konferencyjne nawiązują do XVII-wiecznej historii kamienicy. Zaaranżowane w podobnym stylu, jednak każdy pokój i salę wyróżnia jakiś szczegół.

- Każda wizyta będzie zapamiętana inaczej - zapewnia Wojciech Ożóg.

Hotelowa restauracja w Hotelu Ambasadorskim przy Parku Cichociemnych zachwyca jasnym, przestronnym wystrojem, z mnóstwem klimatycznych luster na ścianach.

- Można spróbować tam najwyższej jakości potraw kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej – dodaje manager restauracji.

Smaczna i tradycyjna kuchnia polska

- Po pierwsze chcemy promować tradycyjną kuchnie polską. A po drugie każdemu gościowi zapewniamy komfort, że w menu znajdzie nowe oraz klasyczne, znane wszystkim pozycje. Nie zawiodą się również wegetarianie, gdyż restauracja zapewnia szereg potraw bez mięsa oraz bez glutenu - mówi Wojciech Ożóg. - Zadowolenie gości mają zapewniać produkty najwyższej jakości. Dostarczane tylko od lokalnych producentów m.in. lokalne miody, sery, wina czy wędliny. Gwarancje smaku daje również styl przygotowywania produktów, typu „slowfood”. Promując tradycyjne, lokalne potrawy, którymi należy się delektować, celebrować posiłek i cieszyć się smakiem potraw.

O jakość doznań kulinarnych gości w Restauracji Hotelu Ambasadorskiego dba Dorota Pajęcka. Szefowa kuchni brała udział w różnych konkursach kulinarnych o odnosiła mnóstwo sukcesów.

- Specjalnością szefa kuchni jest wychwalany Wiedeński Sznycel z cielęciny, którego smaku podobno się nie zapomina – podkreśla manager restauracji. - Jednak każde danie przygotowane w kuchni Hotelu Ambasadorskiego, na długo zostanie w pamięci gości.

Atutem Hotelu Ambasadroskiego jest również Cukiernia Wiedeńska, która znajduje się w hotelu. - Decydują o tym naturalne składniki używane do deserów, oraz własne receptury ich przygotowywania. Nazwy „Ambasador” czy „Hubertus” już swoją tajemniczością zachęcają do skosztowania.

Restauracja nie zapomina o swoich najmłodszych klientach. Dla których przygotowane zostało specjalne menu. Mogą oni spróbować na przykład lodowej Myszki, czy owocowego Misia. O słodkie doznania gości dba Krystian Jakubek, Mistrz Cukiernictwa. Jego dewizą są tradycja cukiernicza i brak chemicznych dodatków.

Impreza w „Ambasadorze” na najwyższym poziomie

Restauracja Hotelu Ambasadorskiego oferuje również organizację wesel, komunii czy innych imprez okolicznościowych. Zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę.

- Załatwiamy wszystko, i klient o nic nie musi martwić się sam. A w przypadku niepewności zapewniamy profesjonalne doradztwo. Spełnimy wszelkie życzenia każdego wymagającego gościa - mówi Wojciech Ożóg. - Warunki do organizacji takich przedsięwzięć restauracja ma znakomite, posiadając wspomniane wyżej sale konferencyjne, hotel, sztab najlepszych kucharzy oraz wyśmienite menu. Hotel Ambasadorski oferuje również nowocześnie wyposażone centrum odnowy biologicznej. Po długim dniu pracy, zwiedzania czy weselu do białego rana goście mogą poćwiczyć w siłowni oraz zrelaksować się w saunie lub podczas masażu.

Restauracja zapewnia również kompleksowy catering na spotkania biznesowe, imprezy firmowe i integracyjne, czy bankiety okolicznościowe.

Restaurację doceniło również wiele innych, wybitnych osobistości które gościły jej progi. Były to gwiazdy wielu dziedzin, m.in. nauki, sztuki, show-biznesu czy sportu. Wśród nazwisk wymienionych przez managera, znalazł się między innymi Zbigniew Wodecki czy Beata Kozidrak.

Reklama

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.