Lord Jack to połączenie tradycyjnych polskich smaków oraz kuchni amerykańskiej

Czytaj dalej
Ula Sobol

Lord Jack to połączenie tradycyjnych polskich smaków oraz kuchni amerykańskiej

Ula Sobol

Lord Jack na kulinarnej mapie Rzeszowa istnieje od 2017 roku. Słynie przede wszystkim z kuchni polskiej i amerykańskiej.

Lord Jack to wyjątkowe miejsce, które powstało z połączenia prawdziwej pasji do whiskey, sztuki kulinarnej i rzemieślniczego piwa. - Nasza kuchnia to połączenie tradycyjnych polskich smaków oraz kuchni amerykańskiej. Serwujemy m.in. schabowego i tatara, steki, burgery i kultowe już żeberka. Nasze żeberka powstają w 3 etapach. Jest to peklowanie, odpiekanie i duszenie. Dzięki temu mięso jest tak miękkie i delikatne. Żeberka podajemy na 2 sposoby: z zasmażaną kapustą i ziemniakami lub zapiekane z sosem BBQ i frytkami - opowiada Mateusz Nicpoń, szef kuchni w Lord Jack w Rzeszowie.

Lord Jack to szeroki wybór whiskey z całego świata. Nasza półka liczy około 150 butelek, w tym whiskey Jack Daniel's Single Barrel Select, która została wyselekcjonowana i rozlana specjalnie dla Lord Jack.

W naszym lokalu postawiliśmy na piwo rzemieślnicze i regionalne. Posiadamy największy multitap w południowej Polsce, liczący 32 krany piwne oraz 16 kranów z możliwością butelkowania.

We współpracy z salonem Harley-Davidson Rzeszów powstała sala, która swoim stylem i charakterem nawiązuje do salonów Harleya. Jej stałym elementem jest ekspozycja motocykla z kuźni Harleya-Davidsona.

- Lord Jack to klimatyczne i wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Rzeszowa, doskonałe na rodzinne obiady, wyjścia z przyjaciółmi, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe – dopowiada Maksymilian Mądro - event manager w Lord Jack w Rzeszowie.

----
Zapraszamy do serwisu Kulinarna Mapa Rzeszowa

Ula Sobol

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.