GVD przedstawia kolejne dwa projekty mieszkaniowe w naszym mieście

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

GVD przedstawia kolejne dwa projekty mieszkaniowe w naszym mieście

Materiał informacyjny

Znana na naszym rodzimym kieleckim rynku, jak i coraz aktywniej działająca w innych województwach, spółka GVD przedstawia kolejne dwa projekty mieszkaniowe w naszym mieście.

Inwestycja Nowa Wietrznia to powiew świeżości na kieleckim rynku mieszkaniowym. To idealny kompromis między mieszkaniem w bloku, a domem jednorodzinnym. W ofercie znajdziemy 14 komfortowych trzy- oraz czteropokojowych lokali w zabudowie szeregowej, z podziałem na kondygnacje – to od Ciebie zależy, czy wybierzesz przydomowy ogródek, czy przestronny taras na piętrze. Projekt powstanie na ogrodzonym terenie z kontrolą dostępu – w lokalach będą zainstalowane wideodomofony. Dodatkowo oferowane są indywidualne zamykane garaże, a do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i ich gości, udostępnione zostaną zewnętrzne miejsca postojowe. Każdy lokal wyposażony będzie w instalację fotowoltaiczną o mocy 3,65 kW, co znacząco obniży opłaty za energię elektryczną. Na życzenie klienta, GVD oferuje możliwość rozbudowy instalacji do mocy 7,3 kW, co w całości pokryje zapotrzebowanie energetyczne lokalu.

GVD przedstawia kolejne dwa projekty mieszkaniowe w naszym mieście

Inwestycja Domy z widokiem 2.0 to 28 wyjątkowych czteropokojowych apartamentów w siedmiu kameralnych budynkach. Przestronny ogródek z miejscem na własny plac zabaw i grill oraz taras z pięknym widokiem ze wzgórza to gwarancja wspaniale spędzanego czasu dla całej rodziny. Każdy apartament wyposażony będzie w indywidualny zamykany garaż oraz w wentylację mechaniczną dla zapewnienia czystego i świeżego powietrza niezależnie od warunków atmosferycznych. GVD dba zarówno o estetykę, jak i o bezpieczeństwo, dlatego Domy z widokiem 2.0 zabezpieczone będą nowoczesnym ogrodzeniem gabionowym, a w każdym lokalu będzie wideodomofon. Pięknie zaprojektowana elewacja z elementami ze szlachetnego drewna meranti oraz przemyślane zagospodarowanie terenu sprawią, że mieszkańcy wyraźnie odczują komfort i prestiż użytkowania tych wyjątkowych rozwiązań.

GVD przedstawia kolejne dwa projekty mieszkaniowe w naszym mieście

- Nasze nowe inwestycje to rozwiązania typowo rodzinne – oferujemy apartamenty, o powierzchni od 63m2 do 113m2. Nie znajdziemy tu typowego małego mieszkania „na wynajem”, co zapewni naszym mieszkańcom kameralność i spokój. W dzisiejszych czasach w prawie każdej rodzinie są dwa samochody – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i, oprócz indywidualnych zamykanych garaży, zapewniamy mnogość ogólnodostępnych miejsc postojowych zarówno na terenie Nowej Wietrzni, jak i Domów z widokiem 2.0. – mówi Piotr Głasek, wiceprezes Zarządu GVD.

Obie nowe inwestycje GVD są zlokalizowane w zielonej części Kielc – przy rezerwacie przyrody Wietrznia.

Aktualnie trwa akcja promocyjna, podczas której GVD oferuje indywidualny projekt wykończenia wnętrza gratis, przy zakupie apartamentu we wszystkich inwestycjach realizowanych przez Spółkę. Klient zapraszany jest na spotkanie z architektem wnętrz, który tworzy „szyty na miarę” projekt, wraz z doborem materiałów wykończeniowych i wizualizacjami.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży mieszkań GVD pod numerami telefonów: 796 094 221 oraz 608 033 804 i do odwiedzenia stron internetowych inwestycji:
www.nowawietrznia.pl
www.domyzwidokiem.com.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.