Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Dzisiaj o godz. 11 w redakcji Nowin główne losowanie w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Kto wygra mieszkanie?

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Dzisiaj o godz. 11 w redakcji Nowin główne losowanie w loterii "Mieszkanie za Czytanie". Kto wygra mieszkanie?

Ula Sobol

Już dzisiaj, 12 kwietnia, o godz. 11 w redakcji Nowin przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie odbędzie się główne losowanie w loterii „Mieszkanie za Czytanie”. Dowiemy się m.in. kto wygra nagrodę główną, czyli dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 zł!

W piątym losowaniu loterii wezmą udział wszystkie zestawy kuponów dostarczone (przyniesione, przesłane lub wydrukowane przez organizatora) do Biura Loterii przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie, do wczoraj, 11 kwietnia, do godz. 15. Zgłoszenia, które dotarły do organizatora loterii „Mieszkanie za Czytanie” wczoraj, 11 kwietnia po godzinie 15, nie wezmą udziału w głównym losowaniu.

Mieszkanie warte 305 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Mieszkanie warte jest 305 000 złotych. Laureat głównego losowania zamieszka w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowym SkyRes położonym pomiędzy ul. Lubelską, a ul. Warszawską, w samym centrum Rzeszowa. Wybudowała go firma Developres, sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa.

Nowoczesny design budynków w kompleksie SkyRes, a także wysoki standard wykończenia, garaże podziemne i świetna lokalizacja spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

To, co wyróżnia kompleks mieszkalno - biurowy SkyRes spośród innych to niezwykła lokalizacja i doskonała komunikacja. Komfort w tym miejscu jest zagwarantowany też dzięki świetnemu dojazdowi. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej szybko można dotrzeć w różne części Rzeszowa.

Kompleks mieszkalno - biurowy SkyRes znajduje się na osiedlu Tysiąclecia, w pobliżu ulic Lubelskiej oraz Warszawskiej. Na osiedlu znajduje się już pełna infrastruktura, więc bardzo blisko są szkoła, przedszkola oraz żłobek. Dosłownie na wyciągnięcie ręki mamy także dwa duże punkty usługowo-handlowe. Na osiedlu znajdują się dyskonty Biedronka i Lidl. W pobliżu jest również apteka, szpital oraz kościół.

Rozdamy też gotówkę

Podczas finałowego losowania nagrody będą losowane zgodnie z kolejnością: pierwsza nagroda główna to dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 zł, a następnie nagrody pieniężne: 1 x 5 000 zł, 1 x 2 000 zł, 1 x 1000 zł.

Po wylosowaniu koperty komisja sprawdzi, czy spełnione są warunki określone w regulaminie. Jeśli warunki nie są spełnione, koperta zostaje odrzucona, a losowanie dla danej nagrody będzie powtarzane do skutku. Raz wylosowana koperta nie wraca do ponownego losowania. Życzymy powodzenia.

Tutaj się czyta. Bez reklam.

Tak jak w kiosku. Kupując prenumeratę cyfrową, możesz czytać codzienne wydanie Nowin.

Co zyskujesz:

  • dostęp do wszystkich treści Nowin
  • codzienne e-wydanie Nowin
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu
Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.