Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Graj od dziś o dwupokojowe mieszkanie w Rzeszowie

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Ula Sobol

Graj od dziś o dwupokojowe mieszkanie w Rzeszowie

Ula Sobol

To wyjątkowa okazja. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje. 46-metrowe mieszkanie będzie słoneczne i z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Świetna lokalizacja

Tym razem zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. - Już po raz kolejny firma Developres przygotowuje wyjątkowe mieszkanie dla zwycięzcy loterii Nowin - mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Developres.

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant. Zwycięzca loterii, po otrzymaniu kluczy, będzie mógł od razu wprowadzić się do swojego mieszkania.

Pula nagród to 355 000 zł

Nagrodą dodatkową w loterii będzie też gotówka. Rozdamy 50 000 złotych! Laureaci zostaną wyłonieni podczas publicznych losowań, których przebieg będzie nadzorowany przez osobę posiadającą świadectwo zawodowe uprawniające do nadzorowania loterii promocyjnych oraz komisję konkursową.

Zbieraj kupony i wygrywaj

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Takich kompletów w trakcie gry będzie można zebrać aż 21. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Prenumerujesz - zyskujesz w loterii

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej. Oprócz możliwości zebrania 21 zestawów kuponów otrzymają dodatkowo 20 Kart Prenumeratora. Dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Wykup abonament już dziś i graj o mieszkanie

W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Przy zakupie kwartalnego abonamentu, otrzyma aż 12 szans w postaci Kart Abonamentowych!

Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu (to my wypełnimy, wydrukujemy i umieścimy w urnie wszystkie przysługujące Karty Abonamentowe).

W ramach abonamentu otrzyma nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl.

Życzymy powodzenia!

[ZAGRAJ W LOTERII]

Ula Sobol

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2017 Polska Press Sp. z o.o.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.