Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

W loterii Nowin wygrasz mieszkanie warte 305 tysięcy złotych!

Czytaj dalej
rtm

W loterii Nowin wygrasz mieszkanie warte 305 tysięcy złotych!

rtm

Tylko czytelnicy Nowin i plus.nowiny24.pl mogą wygrać superkomfortowe mieszkanie w Rzeszowie

Już od piątku, 2 czerwca, czytając codziennie Nowiny, będzie można wziąć udział w grze o wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w Rzeszowie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści plus.nowiny24.pl

Do wygrania jest 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD, położone w kompleksie Sky Res w samym sercu miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., nasz sprawdzony Partner i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkania wygrało już pięcioro naszych Czytelników – laureatów poprzednich loterii. Tym razem zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu Sky Res u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej.

Mieszkanie znajduje się na I piętrze, składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni oraz salonu z kuchnią i przestronnym balkonem. To naprawdę wyjątkowa nagroda dla naszego Czytelnika.

Prenumerujesz – zyskujesz
Oprócz możliwości zebrania zwykłego zestawu kuponów, jak zwykle prenumeratorzy Nowin zyskają dodatkowe szanse w grze, otrzymując Karty Prenumeratora równoważne zestawowi 10 kolejnych kuponów. Dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną!

Czytając wydanie internetowe również możesz grać
Ale to nie koniec niespodzianek. W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie. Serwis loteryjny, w którym będzie można zakupić abonamenty został uruchomiony 2 czerwca, dzięki czemu możesz grać o mieszkanie wygodnie od pierwszego dnia loterii.

Od 2 czerwca wszystkich Czytelników zapraszamy do lektury Nowin i plus.nowiny24.pl/wez-udzial/.
Życzymy powodzenia!

[ZAGRAJ W LOTERII]

rtm

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2017 Polska Press Sp. z o.o.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.