Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Redakcja

Co dostanę w ramach abonamentu?

Co dostanę w ramach abonamentu?
Redakcja

Kupując abonament zyskujesz dodatkowe szanse w grze o mieszkanie

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, zakupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną.

[ZAGRAJ W LOTERII]

Tylko w tym serwisie, dzięki specjalnie przygotowanemu panelowi, Czytelnik ma możliwość zaznaczenia wymaganych regulaminem zgód na udział w loterii, a Organizator może ściśle ewidencjonować dane uczestników uprawnionych do gry.
Na podstawie tej ewidencji przysługujące Uczestnikowi loterii Karty Abonamentowe są drukowane przez organizatora, pakowane w osobnych kopertach z dopiskiem „MIESZKANIE ZA CZYTANIE” i umieszczane w urnie do najbliższego losowania.

  1. Uczestnikowi Loterii, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe.
  2. Uczestnikowi, który zakupił kwartalny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych.

Dzięki temu zyskuje prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku

W loterii biorą udział Czytelnicy, którzy wykupili abonament dostępu do treści elektronicznych poprzez stronę plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, zgodnie z regulaminem tego serwisu. Uczestnik loterii może dokonać zakupu abonamentu na okres miesięczny i/lub kwartalny.

Przysługujące Uczestnikowi loterii Karty Abonamentowe są drukowane przez organizatora, pakowane w osobnych kopertach z dopiskiem „MIESZKANIE ZA CZYTANIE” i umieszczane w urnie do najbliższego losowania.

Aby zostać Uczestnikiem loterii poprzez zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, Czytelnik powinien wejść na stronę plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ i dokonać wyboru okresu trwania abonamentu dostępu do treści elektronicznych (miesięczny lub kwartalny).

Po wyborze okresu trwania abonamentu, Czytelnik zostanie przeniesiony na formularz płatności, gdzie powinien podać swój adres e-mail w celu rejestracji lub zalogowania, zaakceptować regulamin serwisu nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl, wybrać bank, z którego zostanie dokonana płatność, a następnie uzupełnić obowiązkowe pola: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania) oraz wyrazić zgodę na udział w loterii i zaakceptować regulamin loterii oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z przeprowadzaniem Loterii (poprzez zaznaczenie właściwych pól), a następnie dokonać płatności.

Po zaksięgowaniu wpłaty za wybrany okres trwania abonamentu, Czytelnik staje się Uczestnikiem loterii.

Dane osobowe, które zostały podane podczas dokonywania płatności, zostaną umieszczone na Kartach Abonamentowych, w liczbie adekwatnej do wykupionego abonamentu.

Zgody marketingowe i reklamowe nie są obowiązkowe. Podanie adresu e-mail jest wymagane, w związku z koniecznością rejestracji w plus.nowiny24.pl.

Kupując abonament dostępu do treści elektronicznych, Czytelnik nabywa go od dnia zakupu i jego dostęp trwa odpowiednio przez wybrany przez Uczestnika okres (miesiąc/kwartał). Uczestnik może wykupić dowolną liczbę abonamentów dostępu do treści elektronicznych. Każdy kolejny wykupiony abonament powoduje wydłużenie dostępu do treści elektronicznych (sumuje się).

Uczestnicy gry mogą włączyć się do udziału w loterii w tej wersji zbierania dowodów udziału w grze, w dowolnym momencie, jednak nie później niż 30 marca 2018 roku, czyli w ostatnim dniu emisji Kuponu loteryjnego w wydaniu tradycyjnym Nowin.

Redakcja

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2017 Polska Press Sp. z o.o.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.